Novemberi Hírek
A  Berettyóújfalui  Református  Egyházközség, a Diószegi Kis István Református Általános Iskola, és a Szivárvány Református Óvoda novemberi hírei
„Boldog az a nemzet, amelynek Istene az Úr, az a nép, amelyet örökségül választott.” (Zsoltárok 33:12)

-November 7-10-ig, keddtől – péntekig lesznek bűnbánati alkalmaink délután 16,00 órakor a Wesselényi utcai Imaházban, 17,00 órakor a Kálvin téri gyülekezeti teremben.

-November 12-én vasárnap  délelőtt 9,00 órakor lesz úrvacsorás Istentisztelet az Imaházban, 10,00 órakor a Templomban, 14,00 órakor a Fényes Ház Idősek Otthonában, új bor ünnepe alkalmából.

-November 15-én szerdán érkeznek a Gáborján – Szentpéterszegi egyházközségek tagjai, gyülekezeti találkozóra. 17,00 órakor Istentisztelet lesz a Templomban, igét hirdet Tóth József lelkész, ezt követően szeretetvendégséget tartunk.


-November 30-án csütörtökön délután 16,00 órakor Bibliaóra a Kálvin tér 3. sz. alatti Tanácsteremben, a kisgyermekes családok részére, egyben mikulásdélután. 

-December 1-én pénteken délután 15,00 órakor adventi játszóház lesz óvodások és iskolások számára a Kálvin tér 3. sz. alatti gyülekezeti központban.

-December 3-án Advent I. vasárnapján délelőtt 9,00 órakor lesz Istentisztelet az Imaházban, 10,00 órakor a Templomban, 14,00 órakor a Fényes Házban, 15,30-kor a Kórházban. Délután 17,00 órakor adventi gyertyagyújtás a szent István téren, Rákóczi Jenő plébániai kormányzó és a római katolikus gyülekezet szolgálatával. Az első adventi gyertyát meggyújtja Demény Pál, a Berettyóújfalui Római Katolikus Egyházközség volt világi elnöke.

-December 10-én Advent II. vasárnapján délelőtt 9,00 órakor lesz Istentisztelet az Imaházban, 10,00 órakor a Templomban, 14,00 órakor a Fényes Házban, 15,30-kor a Kórházban. Délután 17,00 órakor adventi gyertyagyújtás a szent István téren, gyülekezetünk és a Rákóczi tagóvoda szolgálatával. A második adventi gyertyát meggyújtja Dr. Oláh Éva, a Debreceni Egyetem Gyermekgyógyászatai Intézet Emeritus Professzora, Berettyóújfalu város díszpolgára.

-Január hónaptól konfirmációi előkészítőt tartunk fiatalok számára a Kálvin tér 3. sz. alatti gyülekezeti teremben.

-Hétfőnként 16,00 órától iskolai előkészítő foglalkozások vannak a Diószegi Kis István Református Általános Iskola földszinti tantermeiben, melyekre folyamatosan lehet csatlakozni.

Egyéb alkalmaink a megszokott rend szerint lesznek.
Minden alkalmunkra nagy szeretettel hívjuk és várjuk
Kedves Testvéreinket!
Áldáskívánással: A Berettyóújfalui Református Egyházközség
www.reformatusbujfalu.hu
 
< Előző   Következő >