Novemberi Hírek
A  Berettyóújfalui  Református  Egyházközség Novemberi Hírei
 „Boldog az a nemzet, amelynek Istene az Úr, az a nép, amelyet örökségül választott.” (Zsoltárok 33:12)

- A Diószegi Kis István Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, iskolára előkészítő foglalkozásokat tart minden kedden délután 4 órakor az iskola földszinti tantermeiben. A foglalkozásokba bármikor be lehet kapcsolódni.

- November 8-11-ig, keddtől – péntekig lesznek bűnbánati alkalmaink délután 16,00 órakor a Wesselényi utcai Imaházban, 17,00 órakor a Kálvin téri gyülekezeti teremben.

- A Nagyrábéi Református Egyházközség szeretettel meghívja gyülekezetünket november 12-én szombaton délután 14,00 órára a Nagyrábéi Református Templomba lelkészbeiktató ünnepi Istentiszteletre. Igét hirdet: Dr. Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke. Kis Dávid megválasztott lelkipásztort beiktatja Nagy Zsolt, a Bihari Református Egyházmegye esperese.

- November 13-án vasárnap délelőtt 9,00 órakor lesz úrvacsorás Istentisztelet az Imaházban, 10,00 órakor a Templomban, új bor ünnepe alkalmából.

- November 13-án vasárnap délután 13,30 – 16,00-ig presbiteri találkozó lesz Komádiban, a Tiszántúli Református Egyházkerület szervezésében. Címe: Isten hatalmának érvényesülése Krisztusban a világ fölött. Előadók: Dr. Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke és Dr. Kovács Krisztián, Berettyóújfalu – Szentmártoni lelkipásztor.

- November 16-án szerdán érkeznek a Gáborján – Szentpéterszegi egyházközségek tagjai, gyülekezeti találkozóra. 17,00 órakor Istentisztelet lesz a Templomban, igét hirdet Tóth József lelkész, ezt követően szeretetvendégséget tartunk.

- November közepén lesz a Diószegi Kis István Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola elkészült új közösségi termének átadó ünnepsége.

- November 26-án szombaton 09,00 – 14,30-ig generációk közti találkozó lesz Biharkeresztesen, a Tiszántúli Református Egyházkerület szervezésében. Címe: Az én egyháztörténetem. Nyitóáhítat: Nagy Zsolt, a Bihari Református Egyházmegye esperese. Előadás: Dr. Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke.

- November 27-én Advent I. vasárnapján délelőtt 9,00 órakor lesz Istentisztelet az Imaházban, 10,00 órakor a Templomban, 14,00 órakor a Fényes Házban, 15,30-kor a Kórházban. Délután adventi gyertyagyújtás a szent István téren, gyülekezeti szolgálattal.

- December 4-én Advent II. vasárnapján délelőtt 9,00 órakor lesz Istentisztelet az Imaházban, 10,00 órakor a Templomban, 14,00 órakor a Fényes Házban, 15,30-kor a Kórházban. Délután adventi gyertyagyújtás a szent István téren, gyülekezeti szolgálattal.

 - December elején adventi játszóház lesz óvodások és iskolások számára a Kálvin tér 3. sz. alatti gyülekezeti központban.

 Egyéb alkalmaink a megszokott rend szerint lesznek.
Minden alkalmunkra nagy szeretettel hívjuk és várjuk Kedves Testvéreinket!

Áldáskívánással: A Berettyóújfalui Református Egyházközség
www.reformatusbujfalu.hu
 
< Előző   Következő >