EGY DOBOZNYI SZERETET
A Magyar Református Szeretetszolgálat ebben az esztendőben is megszervezi az élelmiszergyűjtési programot azzal a céllal, hogy segítséget nyújtsanak az arra leginkább rászorultaknak, tartós élelmiszerek kiosztásával.
Töltsünk együtt reményt most kék vödrök helyett dobozba. Az üres dobozok átvehetőek a Berettyóújfalui Református Egyházközség hivatali helyiségében 08,00 – 12,00-ig, Kálvin tér 3. szám alatt. December 06. kedd reggelig lehet azokat megtöltve visszahozni. Tel: 54-402-619

A Magyar Református Szeretetszolgálat csomaggyűjtést szervez Nyilas Misi Karácsonya címmel, hátrányos helyzetű gyerekek számára. Cipős dobozba zárt szeretet.
Töltsünk meg egy cipős dobozt olyan ajándékokkal, aminek saját gyermekünk is örülne. A dobozon tüntessük fel, hogy milyen korú és nemű gyermeknek szánjuk az ajándékot. A dobozokat december 06-ig keddig várjuk szeretettel a Berettyóújfalui Református Egyházközség hivatali helyiségébe 08,00 – 12,00-ig,  Kálvin tér 3. sz. alá. Tel.: 54-402-619

 
 
 
< Előző   Következő >